39-300 Mielec, ul. Żeromskiego 28
tel./fax 17 788 51 68, 17 788 51 69
e-mail: kopernik@powiat.mielec.pl
INFORMACJA
O ZMIANIE SPOSOBU ZAŁATWIANIA SPRAW
w II Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Mielcu

Więcej informacji tutaj
Decyzją Ministra Edukacji Narodowej
(Rozporządzenie MEN z dnia 20 marca 2020 r. w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19)

w okresie od 25 marca do 10 kwietnia zajęcia w naszej szkole realizowane są z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Informacje dla rodziców i uczniów
(ZARZĄDZENIE DYREKTORA SZKOŁY)

Uwaga! Termin wpłaty kolejnej raty na wycieczkę do Anglii i Walii przesunięty do 5.06.2020.

Dzień sportu
27 czerwca 2014r. | Administrator

26 czerwca odbył się tradycyjny w naszej szkole Dzień Sportu. Po raz pierwszy pogoda nam nie sprzyjała, ale duch walki nie opuścił tych, którzy przybyli do szkoły. Na korytarzach, w sali gimnastycznej i na świetlicy odbyły się ciekawe zawody – np. milion w minutę, slalom rowerowy, tenis stołowy. Każdy mógł znaleźć jakąś konkurencję dla siebie i w niej spróbować swoich sił.

obrazek

Największe emocje wzbudziło przeciąganie liny pomiędzy drużyną nauczycieli i uczniów. Szalę zwycięstwa na korzyść uczniów przeważył pan Adam Kusak, który w ostatniej chwili wspomógł młodzież. Kadra profesorska zapowiada rewanż za rok!

Zawodom sportowym towarzyszyła muzyka, a po korytarzach roznosił się zapach smażonych na grillu elektrycznym kiełbasek – bo przecież nie mogło zabraknąć tego punktu programu w czasie naszego Dnia Sportu. Dzień Sportu to nie tylko rywalizacja, ale integracja społeczności szkolnej oraz klasowej i okazja do zdobycia fantastycznych nagród – m.in. lotu nad naszym miastem.

Zaproszenie organizatorów przyjął Klub Extreme Fitness – trenerzy klubu przeprowadzili wśród młodzieży jedną z konkurencji, w której do wygrania był miesięczny karnet na zajęcia w klubie.

Wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowania i brali udział w konkurencjach, sędziowali lub byli sponsorami nagród – serdecznie dziękujemy!

te: 0.010s dbnc: 6 dbnq: 6