39-300 Mielec, ul. Żeromskiego 28
tel./fax 17 788 51 68, 17 788 51 69
e-mail: kopernik@powiat.mielec.pl
INFORMACJA
O ZMIANIE SPOSOBU ZAŁATWIANIA SPRAW
w II Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Mielcu

Więcej informacji tutaj
Decyzją Ministra Edukacji Narodowej
(Rozporządzenie MEN z dnia 20 marca 2020 r. w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19)

w okresie od 25 marca do 10 kwietnia zajęcia w naszej szkole realizowane są z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Informacje dla rodziców i uczniów
(ZARZĄDZENIE DYREKTORA SZKOŁY)

Uwaga! Termin wpłaty kolejnej raty na wycieczkę do Anglii i Walii przesunięty do 5.06.2020.

EduSalon dla tegorocznych maturzystów
19 marca 2015r. | Administrator

11 marca uczniowie trzech klas trzecich brali udział w X Podkarpackich Targach Edukacyjnych EduSalon w Rzeszowie. Na targach prezentowały się publiczne i prywatne uczelnie z całej Polski i z zagranicy.

obrazek

Uczniowie „Kopernika” wzięli udział w warsztatach z matematyki i chemii, podczas których aktywnie uczestniczyli w rozwiązywaniu zadań i dzięki temu np. uczniowie 3b zdobyli darmowy bilet do kina dla całej klasy, a dwóch uczniów z klasy 3a otrzymało bony po sto złotych na zakupy w księgarni.

Targom towarzyszyły m.in. konsultacje z doradcami zawodowymi, pokazy dronów oraz drukarek i druku 3D, prezentacja laboratorium kryminalistycznego oraz strzelnicy elektronicznej.

Wykorzystując pobyt w Rzeszowie klasa 3b zwiedziła Politechnikę Rzeszowską, gdzie pracownicy naukowi Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej przygotowali dla naszych uczniów zajęcia laboratoryjne z fizyki.

te: 0.010s dbnc: 6 dbnq: 6