39-300 Mielec, ul. Żeromskiego 28
tel./fax 17 788 51 68, 17 788 51 69
e-mail: kopernik@powiat.mielec.pl
INFORMACJA
O ZMIANIE SPOSOBU ZAŁATWIANIA SPRAW
w II Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Mielcu

Więcej informacji tutaj
Decyzją Ministra Edukacji Narodowej
(Rozporządzenie MEN z dnia 20 marca 2020 r. w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19)

w okresie od 25 marca do 10 kwietnia zajęcia w naszej szkole realizowane są z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Informacje dla rodziców i uczniów
(ZARZĄDZENIE DYREKTORA SZKOŁY)

Uwaga! Termin wpłaty kolejnej raty na wycieczkę do Anglii i Walii przesunięty do 5.06.2020.

Dzień Wiosny
21 marca 2015r. | Administrator

Na ten dzień czekaliśmy z niecierpliwością, bo pomysłowość uczniów „Kopernika” na niecodzienny strój nie zna granic. Korytarze szkolne zamieniły się w kolorowy korowód księżniczek, postaci z lektur, bajek i filmów, supermenów, pluszaków i przedstawicieli przyszłych zawodów absolwentów „Kopernika”.

obrazek

Podczas długiej przerwy zorganizowano konkurs na najciekawsze przebranie. Jury brało pod uwagę kreatywność uczniów, sposób zaprezentowania stroju i oryginalność. Zwyciężyły uczennice klasy 3B – Martyna Flur i Karolina Wąsik, które wcieliły się we Flinstonów. Na drugim miejscu uplasowali się pomysłodawcy „Akcji Putin”, a trzecie miejsce zajął Paweł Ochalik z 3b za strój „Frytka”. Jury przyznało także wyróżnienie dla klasy 1c za całą gromadę Smerfów, szczególnie oklaskiwaną przez najmłodszą publiczność z zaprzyjaźnionego przedszkola.

Wszystkim uczniom gratulujemy niesamowitej pomysłowości, bo w tym roku było wyjątkowo dużo ciekawych kreacji i wybranie najlepszej trójki było bardzo trudne.

te: 0.009s dbnc: 6 dbnq: 6