39-300 Mielec, ul. Żeromskiego 28
tel./fax 17 788 51 68, 17 788 51 69
e-mail: kopernik@powiat.mielec.pl
INFORMACJA
O ZMIANIE SPOSOBU ZAŁATWIANIA SPRAW
w II Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Mielcu

Więcej informacji tutaj
Decyzją Ministra Edukacji Narodowej
(Rozporządzenie MEN z dnia 20 marca 2020 r. w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19)

w okresie od 25 marca do 10 kwietnia zajęcia w naszej szkole realizowane są z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Informacje dla rodziców i uczniów
(ZARZĄDZENIE DYREKTORA SZKOŁY)

Uwaga! Termin wpłaty kolejnej raty na wycieczkę do Anglii i Walii przesunięty do 5.06.2020.

Dzień Języka Niemieckiego
24 marca 2015r. | Administrator

W poniedziałek, 23 marca br., w auli Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu, uczniowie szkół mieleckich, nauczyciele i zaproszeni goście świętowali Dzień Języka Niemieckiego. Ósmą edycję tej imprezy – w tym roku pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Mieleckiego pana Zbigniewa Tymuły – zorganizowało tradycyjnie już Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego Koło w Mielcu z jego przewodniczącą na czele panią Aliną Dziurgot, nauczycielką języka niemieckiego w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu.

Podczas oficjalnej części imprezy, którą zaszczycił swoją obecnością również dyrektor naszego liceum pan Zbigniew Rzeźnik, wręczono wiele dyplomów i nagród laureatom konkursów języka niemieckiego dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu mieleckiego. Wśród laureatów znalazł się Piotr Piegdoń z klasy 2b naszego liceum, zdobywca II miejsca w konkursie języka niemieckiego dla uczniów klas drugich liceów ogólnokształcących.

W części artystycznej naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy 1f, Wiktoria Gancarz i Aleksandra Florek, które zaśpiewały piosenkę „Das Beste” zespołu Silbermond.

te: 0.009s dbnc: 6 dbnq: 6