39-300 Mielec, ul. Żeromskiego 28
tel./fax 17 788 51 68, 17 788 51 69
e-mail: kopernik@powiat.mielec.pl
INFORMACJA
O ZMIANIE SPOSOBU ZAŁATWIANIA SPRAW
w II Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Mielcu

Więcej informacji tutaj
Decyzją Ministra Edukacji Narodowej
(Rozporządzenie MEN z dnia 20 marca 2020 r. w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19)

w okresie od 25 marca do 10 kwietnia zajęcia w naszej szkole realizowane są z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Informacje dla rodziców i uczniów
(ZARZĄDZENIE DYREKTORA SZKOŁY)

Uwaga! Termin wpłaty kolejnej raty na wycieczkę do Anglii i Walii przesunięty do 5.06.2020.

Uczennice Kopernika na spotkaniu z Prezydentem
1 maja 2015r. | Administrator

W czwartek 23 kwietnia 2015r. czworo uczniów z II LO im. Mikołaja Kopernika w Mielcu uczestniczyło w Warszawie w gali rozdania certyfikatów za udział w praktycznej olimpiadzie „Zwolnieni z Teorii”.

Karolina Król, Paulina Kaczmarczyk, Anna Trybulec i Wojciech Trybulec w październiku ubiegłego roku stworzyli zespół projektowy i rozpoczęli przygotowanie własnego projektu społecznego. W ubiegły czwartek ich przygoda z autorskim projektem „MarzyMy i WY” oficjalnie dobiegła końca. Wszystkie zespoły projektowe, którym udało się zrealizować własny projekt zostały zaproszone na uroczystą galę do warszawskiego Soho Factory. Jako gości honorowych spotkania organizatorzy zaprosili Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego oraz Minister Edukacji Joannę Kluzik-Rostkowską. Wszystkich uczestników przybyło prawie dwa tysiące. Wydarzeniu towarzyszyły kampanie promocyjne szkół ekonomicznych, które są w stanie zapewnić możliwość rozwoju pasji uczniom interesującym się tematyką zarządzania. Podczas oficjalnej części nastąpiło wyczekiwane przez wszystkich wręczenie Złotych, Srebrnych i Brązowych Wilków w kilku różnych kategoriach np. najlepszy projekt społeczny w regionie. Natomiast każdy finalista, czyli członek zespołu, który zdobył określoną liczbę punktów, otrzymał certyfikat Project Management Fundamentals. Nasi finaliści otrzymali dodatkowo tytuł „Najlepszy projekt w podkarpackim”.

obrazek obrazek obrazek obrazek
te: 0.014s dbnc: 6 dbnq: 6