39-300 Mielec, ul. Żeromskiego 28
tel./fax 17 788 51 68, 17 788 51 69
e-mail: kopernik@powiat.mielec.pl
INFORMACJA
O ZMIANIE SPOSOBU ZAŁATWIANIA SPRAW
w II Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Mielcu

Więcej informacji tutaj
Decyzją Ministra Edukacji Narodowej
(Rozporządzenie MEN z dnia 20 marca 2020 r. w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19)

w okresie od 25 marca do 10 kwietnia zajęcia w naszej szkole realizowane są z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Informacje dla rodziców i uczniów
(ZARZĄDZENIE DYREKTORA SZKOŁY)

Uwaga! Termin wpłaty kolejnej raty na wycieczkę do Anglii i Walii przesunięty do 5.06.2020.

Dzień Zdrowej Żywności / Kiermasz
16 czerwca 2015r. | Administrator

11 czerwca odbyła się pierwsza edycja Dnia Zdrowej Żywności. Uczniowie naszego liceum mogli w tym dniu zakupić różnorodne, zdrowe przekąski przygotowane przez uczniów klasy Ic. Ponadto klasy Ia oraz Ie wysłuchały okolicznościowej prelekcji pt. „Co jemy, czyli o dodatkach do żywności.” Pomysłodawcami akcji byli Joanna Zatońska i Hubert Miłoś. Nad całością projektu czuwała p. Anna Lewandowska.

***

11 czerwca w naszej szkole odbył się kiermasz żywności. Tym razem uczniowie mogli zakosztować pysznych tostów i gofrów z różnymi dodatkami. Te drugie cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem. Do słodkich deserów dodawano bitą śmietanę, świeże truskawki lub cukier puder - czego chcieć więcej? Członkowie Samorządu Uczniowskiego, którzy zorganizowali akcję, nie mogli nadążyć z realizacją złożonych zamówień. Składniki kończyły się szybciej, niż to sobie zaplanowali. Na szczęście każdy głodny skosztował pyszności, co było miłym urozmaiceniem szkolnego dnia.

te: 0.009s dbnc: 6 dbnq: 6