39-300 Mielec, ul. Żeromskiego 28
tel./fax 17 788 51 68, 17 788 51 69
e-mail: kopernik@powiat.mielec.pl
INFORMACJA
O ZMIANIE SPOSOBU ZAŁATWIANIA SPRAW
w II Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Mielcu

Więcej informacji tutaj
Decyzją Ministra Edukacji Narodowej
(Rozporządzenie MEN z dnia 20 marca 2020 r. w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19)

w okresie od 25 marca do 10 kwietnia zajęcia w naszej szkole realizowane są z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Informacje dla rodziców i uczniów
(ZARZĄDZENIE DYREKTORA SZKOŁY)

Uwaga! Termin wpłaty kolejnej raty na wycieczkę do Anglii i Walii przesunięty do 5.06.2020.

Uczeń naszej szkoły w programie "Must Be the Music"
8 stycznia 2013r. | Administrator

Uczeń naszego liceum, Michał Różycki z klasy 2c, zakwalifikował się do castingu głównego programu "Must Be the Music. Tylko Muzyka.", który będzie pokazywany na antenie Polsatu. Jest to duży sukces, ponieważ w precastingach w całej Polsce brało udział ponad 21 tysięcy chętnych, a pozostało 140 uczestników.

"W Lublinie znalazłem się całkiem przypadkiem i przy okazji" - mówi Michał. Śpiewać będzie swój ulubiony utwór - "Sway" - którym przeszedł eliminacje wstępne. Do castingu głównego w Warszawie, który odbędzie się w dniach od 15-16 stycznia dostał się jako jedyny z Mielca. Możliwe, że na jego sukcesie zyskają inni, ponieważ negocjuje on udział par tanecznych podczas swojego występu. "Osiągnąłem więcej, niż mógłbym sobie wymarzyć, teraz może być już tylko lepiej" - dodaje i nie wyklucza pozdrowień z anteny. Mamy nadzieje, że będzie godnie reprezentował nasze miasto i da nam wiele powodów do radości. Obiecał nam również, że poda datę emisji swojego występu.

te: 0.010s dbnc: 6 dbnq: 6