39-300 Mielec, ul. Żeromskiego 28
tel./fax 17 788 51 68, 17 788 51 69
e-mail: kopernik@powiat.mielec.pl
INFORMACJA
O ZMIANIE SPOSOBU ZAŁATWIANIA SPRAW
w II Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Mielcu

Więcej informacji tutaj
Decyzją Ministra Edukacji Narodowej
(Rozporządzenie MEN z dnia 20 marca 2020 r. w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19)

w okresie od 25 marca do 10 kwietnia zajęcia w naszej szkole realizowane są z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Informacje dla rodziców i uczniów
(ZARZĄDZENIE DYREKTORA SZKOŁY)

Uwaga! Termin wpłaty kolejnej raty na wycieczkę do Anglii i Walii przesunięty do 5.06.2020.

XV edycja Konkursu „Komputer dla najlepszego”
25 czerwca 2015r. | Administrator

23 czerwca w sali widowiskowej SCK odbyło się uroczyste podsumowanie XV edycji konkursu „Komputer dla najlepszego”, którego organizatorem jest Starostwo Powiatowe w Mielcu. Podczas uroczystości nagrody odebrali najlepsi uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z powiatu mieleckiego. Wyróżnieni uczniowie „Kopernika” to:

  • Martyna Jeczeń – finalistka 37. i 38. Olimpiady Języka Niemieckiego.
  • Bartosz Kaźmierski – zdobywca III miejsca w Mistrzostwach Polski w akrobacji precyzyjnej, w Aeromusicalu, w zawodach Polish Challenge, w zawodach Pucharu Polski w kategorii rakietoplany.
  • Andrzej Rusinowski – zdobywca I miejsca w zawodach Pucharu Świata w kategorii juniorów modeli rakiet kosmicznych.
  • Konrad Snopkowski – zdobywca I i V miejsca w 13. i 14. Konkursie Wiedzy Technicznej „sapere aude – odważ się być mądrym”; finalista 28., 29. i 30. Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała; uczestnik etapu doświadczalnego 44. Olimpiady Fizycznej, drugiego etapu 58. Olimpiady Astronomicznej, drugiego etapu 40. Olimpiady Wiedzy Technicznej, finalista 13. Podkarpackiego Konkursu Matematycznego.

Nagrodzony został także chór II LO pod dyrekcją pana Antoniego Stańczyka za sukcesy w mijającym roku szkolnym – m.in. za zdobycie II miejsca w XXI Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. K. Szwarlika w Będzinie i 3 miejsce w XIX Międzynarodowym Festiwalu Pieśni Religijnej „Cantate Deo” w Rzeszowie. Konrad Snopkowski, absolwent klasy 3B, odebrał specjalną nagrodę ufundowaną przez rektora Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie za „wybitnie ścisły umysł wśród tegorocznych maturzystów”. Wszystkim nagrodzonym uczniom i ich opiekunom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

te: 0.010s dbnc: 6 dbnq: 6