39-300 Mielec, ul. Żeromskiego 28
tel./fax 17 788 51 68, 17 788 51 69
e-mail: kopernik@powiat.mielec.pl
INFORMACJA
O ZMIANIE SPOSOBU ZAŁATWIANIA SPRAW
w II Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Mielcu

Więcej informacji tutaj
Decyzją Ministra Edukacji Narodowej
(Rozporządzenie MEN z dnia 20 marca 2020 r. w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19)

w okresie od 25 marca do 10 kwietnia zajęcia w naszej szkole realizowane są z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Informacje dla rodziców i uczniów
(ZARZĄDZENIE DYREKTORA SZKOŁY)

Uwaga! Termin wpłaty kolejnej raty na wycieczkę do Anglii i Walii przesunięty do 5.06.2020.

Dzień Sportu
27 czerwca 2015r. | Administrator

25 czerwca odbył się tradycyjny w naszej szkole Dzień Sportu. Na boiskach szkolnych i sali gimnastycznej odbyły się przeróżne zawody sportowe i rekreacyjne. Każdy mógł znaleźć jakąś konkurencję i w niej spróbować swoich sił.

W tym roku trabanta zastąpiła ogromna opona, którą należało przeciągnąć po wyznaczonym torze w najkrótszym czasie. Na torze rowerowym także nastąpiły zmiany, bo zwycięzcy musieli pokonać tor na czterech różnych i to nietradycyjnych rowerach. Zawodom sportowym towarzyszyła muzyka oraz przepyszne kiełbaski i lody.

Dzień Sportu to nie tylko rywalizacja, ale integracja społeczności szkolnej lub klasowej i okazja do zdobycia fantastycznych nagród. Zaproszenie organizatorów przyjął klub Extreme Fitness – trenerzy przeprowadzili wśród młodzieży jedną z konkurencji, w której do wygrania były koszulki i karnety na zajęcia w klubie.

obrazek

Wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowania i brali udział w konkurencjach, sędziowali lub byli sponsorami nagród, serdecznie dziękujemy!

te: 0.009s dbnc: 6 dbnq: 6