39-300 Mielec, ul. Żeromskiego 28
tel./fax 17 788 51 68, 17 788 51 69
e-mail: kopernik@powiat.mielec.pl
INFORMACJA
O ZMIANIE SPOSOBU ZAŁATWIANIA SPRAW
w II Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Mielcu

Więcej informacji tutaj
Decyzją Ministra Edukacji Narodowej
(Rozporządzenie MEN z dnia 20 marca 2020 r. w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19)

w okresie od 25 marca do 10 kwietnia zajęcia w naszej szkole realizowane są z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Informacje dla rodziców i uczniów
(ZARZĄDZENIE DYREKTORA SZKOŁY)

Uwaga! Termin wpłaty kolejnej raty na wycieczkę do Anglii i Walii przesunięty do 5.06.2020.

Mikołajkowy kiermasz - ogromnym sukcesem
12 grudnia 2015r. | Administrator

W poniedziałek 7 grudnia w naszej szkole miał miejsce kiermasz słodkości zorganizowany przez Samorząd Uczniowski z okazji Mikołajek. Stoisko wręcz uginało się pod ciężarem przeróżnych wypieków, a kolejka zainteresowanych świadczyła o aprobacie uczniów dla takich inicjatyw.

Na chętnych czekały różnego rodzaju muffinki (a nawet renifery!), tradycyjne świąteczne ciasta (np. piernik, sernik, szarlotka) czy pyszne kremowe desery, które cieszyły się ogromną popularnością. Każdy uczeń, nauczyciel czy pracownik szkoły mógł umilić sobie ten dzień kawałkiem słodyczy, przynosząc tym samym radość rodzinie, dla której uczennice klas III organizują Szlachetną Paczkę. Dochód ze sprzedaży ciast i ciasteczek Samorząd Uczniowski przekazał na wsparcie inicjatywy trzecioklasistek.

Jak okazało się w poniedziałek, uczniowie II LO są bardzo chętni do pomocy i otwarci na inicjatywy SU. Mamy nadzieję na więcej takich akcji i z niecierpliwością oczekujemy na kolejne wydarzenie.

te: 0.011s dbnc: 6 dbnq: 6