39-300 Mielec, ul. Żeromskiego 28
tel./fax 17 788 51 68, 17 788 51 69
e-mail: kopernik@powiat.mielec.pl
INFORMACJA
O ZMIANIE SPOSOBU ZAŁATWIANIA SPRAW
w II Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Mielcu

Więcej informacji tutaj
Decyzją Ministra Edukacji Narodowej
(Rozporządzenie MEN z dnia 20 marca 2020 r. w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19)

w okresie od 25 marca do 10 kwietnia zajęcia w naszej szkole realizowane są z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Informacje dla rodziców i uczniów
(ZARZĄDZENIE DYREKTORA SZKOŁY)

Uwaga! Termin wpłaty kolejnej raty na wycieczkę do Anglii i Walii przesunięty do 5.06.2020.

Konkurs Języka Niemieckiego
30 stycznia 2016r. | Administrator

14 stycznia w naszym liceum przeprowadziliśmy szkolny etap 10 Powiatowego Konkursu Języka Niemieckiego dla uczniów klas drugich szkół ponadgimnazjalnych z tematu "FESTE". Pisemny etap szkolny wyłonił troje najlepszych uczniów naszego liceum. Są to: Kornelia Kilian z klasy 2f, oraz Anna Trybulec i Hubert Miłoś z klasy 2c. Będą oni reprezentować naszą szkołę w finałowym etapie ustnym, który odbędzie się 10 lutego w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu.

Organizatorem konkursu jest Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego Koło Mielec. Konkurs składa się z dwóch etapów: szkolnego pisemnego i ustnego finału. Zawiera zadania dotyczące wszystkich sprawności językowych: słuchania, czytania, pisania i mówienia, sprawdzanych na maturze.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom biorącym udział w eliminacjach szkolnych, a szczególnie zwycięzcom oraz ich opiekunom.

te: 0.010s dbnc: 6 dbnq: 6