39-300 Mielec, ul. Żeromskiego 28
tel./fax 17 788 51 68, 17 788 51 69
e-mail: kopernik@powiat.mielec.pl
INFORMACJA
O ZMIANIE SPOSOBU ZAŁATWIANIA SPRAW
w II Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Mielcu

Więcej informacji tutaj
Decyzją Ministra Edukacji Narodowej
(Rozporządzenie MEN z dnia 20 marca 2020 r. w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19)

w okresie od 25 marca do 10 kwietnia zajęcia w naszej szkole realizowane są z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Informacje dla rodziców i uczniów
(ZARZĄDZENIE DYREKTORA SZKOŁY)

Uwaga! Termin wpłaty kolejnej raty na wycieczkę do Anglii i Walii przesunięty do 5.06.2020.

Koncert charytatywny
17 grudnia 2012r. | Administrator

W niedzielę, 16 grudnia, odbył się koncert charytatywny na rzecz chorej Karolinki Cisło z Malinia. Uczniowie naszego liceum - Jakub Białek i Stanisław Warchoł - rozumiejąc potrzebę niesienia pomocy chorej dziewczynce podjęli inicjatywę organizacji koncertu, z którego całkowity dochód został jej przekazany.

W wydarzenie zaangażowało się wielu uczniów naszego liceum, poprzez występy, a także pomoc w organizacji przedsięwzięcia. W czasie koncertu można było posłuchać indywidualnych i grupowych występów. Na scenie nie zabrakło wspaniałego chóru pod przewodnictwem pana profesora Antoniego Stańczyka. W przerwie między występami można było wziąć udział w licytacji obrazów, świątecznych przedmiotów, a także rysunków wykonanych przez Karolinkę.

Dziękując gościom za liczne przybycie chcemy podkreślić, że to dzięki nim udało się pomóc dziewczynce. Sukces tej akcji jest motywacją dla innych uczniów do organizacji podobnych imprez.

Zobacz zdjęcia

obrazek

te: 0.013s dbnc: 6 dbnq: 6