39-300 Mielec, ul. Żeromskiego 28
tel./fax 17 788 51 68, 17 788 51 69
e-mail: kopernik@powiat.mielec.pl
INFORMACJA
O ZMIANIE SPOSOBU ZAŁATWIANIA SPRAW
w II Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Mielcu

Więcej informacji tutaj
Decyzją Ministra Edukacji Narodowej
(Rozporządzenie MEN z dnia 20 marca 2020 r. w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19)

w okresie od 25 marca do 10 kwietnia zajęcia w naszej szkole realizowane są z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Informacje dla rodziców i uczniów
(ZARZĄDZENIE DYREKTORA SZKOŁY)

Uwaga! Termin wpłaty kolejnej raty na wycieczkę do Anglii i Walii przesunięty do 5.06.2020.

Walentynki 2017
20 lutego 2017r. | Administrator

14 lutego obchodzimy święto św. Walentego, powszechnie znane jako „Walentynki”. Wyjątkowy dzień dla wszystkich zakochanych. Również w naszym liceum nie zabrakło romantycznych motywów. Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową, która już kilka dni przed tym pięknym wydarzeniem gromadziła listy, kartki, a nawet małe upominki. Był to rewelacyjny sposób, by nawet tajemniczy wielbiciele mieli możliwość się wykazać. Pocztę roznosiły amory z cudownymi skrzydłami.

W tym roku Walentynki dotarły nawet do sporej części nauczycieli. Kto by pomyślał, że uczniowie poczują taką chemię do niektórych przedmiotów? Dodatkowo na przerwach Samorząd sprzedawał upieczone przez naszych uczniów słodkości. Wybór wśród ciast, ciasteczek i babeczek był oszałamiający. Nikt nie mógł oprzeć się takim pysznościom.

Cały dzień uświetniła audycja Walentynowa z dużą ilością pomysłów na prezenty i piosenek urozmaicających czas lekcji. Jednym zdaniem w naszej szkole zakwitła miłość.

Zobacz zdjęcia...

te: 0.010s dbnc: 6 dbnq: 6