39-300 Mielec, ul. Żeromskiego 28
tel./fax 17 788 51 68, 17 788 51 69
e-mail: kopernik@powiat.mielec.pl
INFORMACJA
O ZMIANIE SPOSOBU ZAŁATWIANIA SPRAW
w II Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Mielcu

Więcej informacji tutaj
Decyzją Ministra Edukacji Narodowej
(Rozporządzenie MEN z dnia 20 marca 2020 r. w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19)

w okresie od 25 marca do 10 kwietnia zajęcia w naszej szkole realizowane są z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Informacje dla rodziców i uczniów
(ZARZĄDZENIE DYREKTORA SZKOŁY)

Uwaga! Termin wpłaty kolejnej raty na wycieczkę do Anglii i Walii przesunięty do 5.06.2020.

Kolejny raz spełniamy Marzenie!
2 grudnia 2017r. | Administrator

W listopadzie w naszej szkole odbyło się zupełnie wyjątkowe spotkanie. Na specjalne zaproszenie uczniów klasy 2a do II LO przyjechały wolontariuszki fundacji Mam Marzenie z Rzeszowa. Panie Magda i Paulina wyjaśniły na czym polega idea wolontariatu i dlaczego warto spełniać marzenia chorych terminalnie dzieci - podopiecznych fundacji. Co niezwykle cieszy, natychmiast zapadła decyzja o adoptowaniu przez naszych uczniów dziecięcego marzenia. Wspólnie wybrano marzenie 5-letniego Szymona, który chciałby pojechać do Bałtowa i z bliska zobaczyć "prawdziwe" dinozaury.

Przy okazji uczniowie II LO zdecydowali, że wezmą udział w akcji "Podaruj pluszowego misia" i na terenie szkoły rozpoczęli zbiórkę pluszowych misiów i artykułów plastycznych dla dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych i dziecięcych w szpitalach w Rzeszowie i w Mielcu. Akcja trwa do 6 grudnia i wydaje się, że mali pacjenci będą mieli prawdziwe powody do radości!

te: 0.010s dbnc: 6 dbnq: 6