39-300 Mielec, ul. Żeromskiego 28
tel./fax 17 788 51 68, 17 788 51 69
e-mail: kopernik@powiat.mielec.pl
INFORMACJA
O ZMIANIE SPOSOBU ZAŁATWIANIA SPRAW
w II Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Mielcu

Więcej informacji tutaj
Decyzją Ministra Edukacji Narodowej
(Rozporządzenie MEN z dnia 20 marca 2020 r. w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19)

w okresie od 25 marca do 10 kwietnia zajęcia w naszej szkole realizowane są z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Informacje dla rodziców i uczniów
(ZARZĄDZENIE DYREKTORA SZKOŁY)

Uwaga! Termin wpłaty kolejnej raty na wycieczkę do Anglii i Walii przesunięty do 5.06.2020.

Anita stypendystką Albertusa
27 listopada 2019r. | TK

22 listopada w Katolickim Centrum Edukacji KANA odbyła się siedemnasta Gala Albertusa, podczas której ogłoszono laureatów wyróżnienia przyznawanego przez Fundusz Kulturalno-Charytatywny im. Adama Chmielowskiego – Św. Brata Alberta. Celem Funduszu jest między innymi wspieranie młodzieży o szczególnych uzdolnieniach artystycznych. W tym roku stypendystką Albertusa została tegoroczna absolwentka naszej szkoły - Anita Róg – zaprezentowana podczas uroczystości jako „uwrażliwiona na piękno otaczającego świata poetka, która w słowach zamyka nieprzemijające obrazy, a talentem swym błyszczy niczym cenny kamień”.
Anita, obecnie studentka UMCS w Lublinie, już jako uczennica pierwszej klasy dała się poznać jako osoba wielu talentów, ale przede wszystkim dojrzała poetka o niezwykłej wrażliwości. Jest laureatką wielu konkursów, autorką pięciu tomików wierszy i najmłodszą członkinią Związku Literatów Polskich. Gratulujemy Anicie i życzymy kolejnych sukcesów!

te: 0.009s dbnc: 6 dbnq: 6