39-300 Mielec, ul. Żeromskiego 28
tel./fax 17 788 51 68, 17 788 51 69
e-mail: kopernik@powiat.mielec.pl

Zgodnie z decyzją władz państwowych
od 19.10 II LO przechodzi na tryb zdalny.

Wyróżnieni uczniowie klas I i II „Kopernika”
26 czerwca 2020r. | Administrator

26 czerwca w dzień zakończenia roku szkolnego podsumowaliśmy pracę uczniów klas pierwszych i drugich naszego liceum. Był to rok inny i trudniejszy niż wszystkie dotychczasowe, wymagał od całej społeczności szkolnej wielkiego zaangażowania i kosztował mnóstwo wysiłku. Mamy jednak powody do zadowolenia: 167 uczniów II LO uzyskało średnią 4,75 i wyżej, a co za tym idzie świadectwa „z paskiem”.

Wyróżniające wyniki w nauce osiągnęli następujący uczniowie (w kolejności alfabetycznej):

Klasa I A: Bartosz Bodulski, David Gąsiorek

Klasa I B: Przemysław Bukała, Martyna Burghardt, Konrad Ćwięka, Julia Danilczuk, Alicja Fedor, Martyna Gaj, Marta Godzwon, Hanna Kozioł, Wiktor Majka, Kamil Misiak, Natalia Rządzka, Jan Wanatowicz, Patrycja Wilk, Paweł Żuczek

Klasa I C: Alicja Borowiec, Chantel Zygarlicka, Maciej Czepiel, Zofia Ćwięka, Weronika Hyjek, Maja Jagusiak, Weronika Leśniak

Klasa I D: Anna Batog, Martyna Gaweł, Magdalena Gurda, Wiktoria Kania, Wiktoria Kopacz, Amelia Kudłacz, Natalia Łępa, Wiktoria Siembab, Wiktoria Snopkowska, Magdalena Zięba

Klasa I E: Julia Dybska, Angelina Gancarz, Kornelia Godek, Aleksandra Kania, Julia Mrozik, Wiktoria Paździor, Alicja Pszczoła, Urszula Wilczyńska

Klasa I F: Dominika Bąba, Karol Gołąb, Eliza Krużel, Sylwia Opiela, Magdalena Smutek, Aleksandra Wąż

Klasa I Ag: Karolina Adamczyk, Oliwia Brach, Karolina Ciejka, Natalia Duszkiewicz, Aleksandra Gawryś, Patryk Krużel, Patrycja Krzysztofik, Laura Kupiec, Emilia Kuraś, Weronika Padykuła, Oliwia Wiatrowska

Klasa I Bg: Miłosz Borowiec, Hubert Chlost, Filip Fryc, Justyna Gładysz, Dawid Gruszecki, Sabina Harla, Dominik Kapinos, Michał Krejcz, Roksana Kulawiec Tomasz Martyński, Paweł Michalcewicz, Radosław Rusin, Wojciech Wójcik

Klasa I Cg: Karolina Barbara, Anna Bujak, Martyna Chmara, Natalia Chmielowiec, Patrycja Czaja, Dominika Dybska, Aleksandra Gil, Nicola Jońca, Agnieszka Kędzior, Oliwia Kojder, Klaudia Kwiatkowska, Julia O’Hara, Mikołaj Oczak, Daniel Pazdro, Amelia Smykla, Julia Szydłowska, Kinga Tchórzewska

Klasa I Dg: Emilia Czyż, Aleksandra Gołąb, Aneta Idzik, Dariusz Krakowski, Weronika Krupa, Anna Mazgaj, Paulina Pieróg, Jakub Pycior, Aleksandra Rokitowska, Filip Rucki, Weronika Sapoń, Aleksandra Stec, Katarzyna Śliż, Monika Śręba, Julia Walecka

Klasa I Eg: Małgorzata Groele, Magdalena Kaczmarska, Natalia Kaczmarska, Nikola Kiełb, Radosław Kołc, Jakub Koza, Gabriela Magda, Alicja Żmuda

Klasa I Fg: Magdalena Baran, Aleksandra Jachym, Oliwia Klag, Natalia Klaus, Agata Kwaśnik, Izabel Pietras, Karolina Ryba, Marcelina Wilk

Klasa II A: Aleksandra Chmura, Weronika Drożdżowska, Magdalena Dul, Aleksandra Dziakowska, Mikołaj Głód, Paulina Gola, Klaudia Opałacz, Patrycja Rajca

Klasa II B: Aleksandra Bolechała, Filip Dymczyk, Arkadiusz Kopacz, Wiktoria Kozioł, Patrycja Krajewska, Dawid Laska, Kinga Mycek, Arkadiusz Paterak, Patrycja Rzeszut, Kinga Wilk

Klasa II C: Jolanta Hyla, Aleksandra Kędra, Sandra Komaniecka, Aleksandra Rzeszut, Krzysztof Sidur, Tomasz Siembab, Nicola Szwaja, Emila Śpiewak, Artur Wiącek, Zięba Karolina

Klasa II D: Kamila Cynar, Julita Janiec, Julia Krejcz, Dominika Kwiatkowska, Ewa Pelc, Amelia Switek, Tomasz Trzpis, Julia Wilk

Klasa II E: Julia Kicińska, Piotr Kilian, Martyna Kopacz, Mateusz Krempa, Majka Anna, Weronika Nycek, Julia Ulaszek

Klasa II F: Natalia Babula, Julita Halaburda, Martyna Kopeć, Karolina Kulpa, Paulina Patuszyńska

Uczniowie ze 100% frekwencją na zajęciach stacjonarnych to:

Klasa I A: Aleksandra Sypek

Klasa I B: Martyna Gaj, Marta Godzwon

Klasa I D: Wiktoria Siembab

Klasa I F: Sylwia Opiela, Magdalena Smutek, Iga Szady, Aleksandra Szymańska, Natalia Tłusty, Maja Serafin

Klasa I Ag: Bartosz Kurdziel

Klasa I Bg: Mateusz Czerkies, Justyna Gładysz, Dawid Gruszecki, Sabina Harla, Monika Krawiec, Roksana Kulawiec, Tomasz Martyński, Radosław Rusin

Klasa I Dg: Roksana Kalita, Dariusz Krakowski

Klasa I Eg: Magdalena Kaczmarska, Maciej Pieróg, Wiktoria Węgrzyn, Alicja Żmuda

Klasa I Fg: Joanna Para, Amelia Działo

Klasa II A: Grzegorz Cichowski, Mikołaj Głód

Klasa II B: Michał Mrozik

Klasa II E: Julia Kicińska

Gratulujemy wspaniałych wyników. Dziękujemy za uświetnianie ważnych nie tylko szkolnych uroczystości wraz z chórem II LO, za pracę w „Radio Kopernik”, w gazetce szkolnej „SoS”, za ciekawe pomysły i zaangażowanie w różnego rodzaju szkolne przedsięwzięcia. Życzymy sukcesów w dalszej edukacji oraz dobrych i bezpiecznych wakacji.

te: 0.022s dbnc: 6 dbnq: 6