39-300 Mielec, ul. Żeromskiego 28
tel./fax 17 788 51 68, 17 788 51 69
e-mail: kopernik@powiat.mielec.pl
INFORMACJA
O ZMIANIE SPOSOBU ZAŁATWIANIA SPRAW
w II Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Mielcu

Więcej informacji tutaj
Decyzją Ministra Edukacji Narodowej
(Rozporządzenie MEN z dnia 20 marca 2020 r. w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19)

w okresie od 25 marca do 10 kwietnia zajęcia w naszej szkole realizowane są z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Informacje dla rodziców i uczniów
(ZARZĄDZENIE DYREKTORA SZKOŁY)

Uwaga! Termin wpłaty kolejnej raty na wycieczkę do Anglii i Walii przesunięty do 5.06.2020.

Tłusty czwartek
6 marca 2014r. | Administrator

Karnawał to czas zabawy. Każdy lubi czasami się wyszaleć. Niestety - zawsze przychodzi czas na koniec przyjemności. Zanim jednak nastąpi okres Wielkiego Postu, nastaje pora na uwielbiany przez wszystkich tłusty czwartek. Tego dnia każdy może jeść tyle słodkości, ile tylko mu się zamarzy.

Tego dnia nikt nikomu nie wytknie, że nie dba o swoją sylwetkę i kondycję. Niektórzy traktują nawet jako obowiązek zjedzenie kilku pączków czy innych pysznych smakołyków.

Szkolny Samorząd Uczniowski również postanowił przygotować coś specjalnego na tę okazję. W naszej szkole przez cały dzień można było zakupić pączki, babeczki, ciasta i wiele innych słodyczy. Chętnych na jedzenie nie było mało - sprzedano niemal wszystko.

obrazek

Najważniejszy jest jednak fakt, że akcji przyświecał charytatywny cel - pieniądze uzyskane ze sprzedaży zostały przeznaczone na pomoc dla mieleckiego schroniska zwierząt. Mamy nadzieję, że w naszej szkole nie zabraknie podobnych akcji!

te: 0.010s dbnc: 6 dbnq: 6