29 maja reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w I edycji Biegu Charytatywnego na rzecz Lubelskiego Hospicjum dla dzieci im. Małego Księcia, organizowanego przez ZSB w Mielcu.
Wraz z biegiem nasza młodzież ze szkoły przygotowała dary dla hospicjum. Dziękujemy za zaproszenie!




