8 maja 2026 r. na placu przy Szkole Podstawowej nr 3 odbyły się uroczystości 81. rocznicy zakończenia II wojny światowej, przygotowane wspólnie przez II LO i SP3. W okolicznościowym wystąpieniu pani Małgorzata Ciejka zwróciła uwagę na rolę sztandarów w historii Polski oraz bohaterstwo Polaków walczących o wolność w najokrutniejszej z wojen XX wieku. Pod tablicami upamiętniającymi bitwy wojska polskiego złożono wiązanki kwiatów i oddano hołd poległym.
Aktualności
Narodowy Dzień Zwycięstwa
- Szczegóły




