edytuj
dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
Plan lekcji
Plan lekcji
Zmiany w planie
Zmiany w planie
Galeria
Galeria

W dniach 21–22 maja klasa 1C uczestniczyła w dwudniowej wycieczce nad Solinę. Był to czas pełen atrakcji, pięknych widoków oraz wspólnej integracji.

Pierwszego dnia uczniowie odwiedzili Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku, a następnie wzięli udział w spływie pontonowym po Sanie.
Wieczór upłynął przy wspólnym ognisku, podczas którego nie zabrakło śpiewów, tańców i świetnej atmosfery.

Drugiego dnia uczestnicy wycieczki podziwiali uroki Soliny podczas przejazdu koleją gondolową, wejścia na wieżę widokową oraz rejsu
promem po Jeziorze Solińskim. Na zakończenie wszyscy przeszli ścieżką „Perła Polańczyka”.

Wyjazd był okazją nie tylko do aktywnego wypoczynku, ale także do integracji klasy i stworzenia wielu miłych wspomnień.