15 maja 2026 r. klasa 1f wybrała się na wycieczkę do Krakowa, która rozpoczęła się od zwiedzania i podziwiania roślin w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie obecnie znajduje się około 5000 gatunków i odmian roślin z całego świata. Największą część krakowskiego ogrodu zajmuje arboretum gromadzące ponad 1000 gatunków drzew i krzewów. Pełnym emocji i wrażeń punktem wycieczki była rozrywka w GOjump Park Trampoli, gdzie na ogromnej przestrzeni pełnej trampolin, basenów z gąbkami, torów przeszkód i zjeżdżalni uczniowie pokonywali kolejne wyzwania.
Aktualności
Wycieczka edukacyjno-integracyjna klasy 1f do Krakowa
- Szczegóły




