edytuj
dziennik elektroniczny
Dziennik elektroniczny
Plan lekcji
Plan lekcji
Zmiany w planie
Zmiany w planie
Galeria
Galeria

W dniach 21-22.05.2026 klasa 2b uczestniczyła w wycieczce do Radawy. Był to dla nich szczególny czas integracji, jak również aktywnego wypoczynku na kajakach.

Pierwszego dnia uczniowie udali się na integracyjny spływ kajakowy, podczas którego mogli sprawdzić swoje umiejętności współpracy oraz wytrzymałość. Dzień został zakończony ogniskiem oraz rozrywkami na świeżym powietrzu.

Drugiego dnia uczniowie znowu mierzyli się ze spływem kajakowym. Po jego zakończeniu udali się na zwiedzanie ekspozycji Podkarpackiego Centrum Nauki „Łukasiewicz” w Jasionce. Poszerzyli tam swoją wiedzę z dziedzin lotnictwa, fizyki i biologii.