39-300 Mielec, ul. Żeromskiego 28
tel./fax 17 788 51 68, 17 788 51 69
e-mail: kopernik@powiat.mielec.pl

REKRUTACJA 2024

WYBIERZ KLASĘ

Z pasji do angielskiego do sukcesu powiatowego
16 czerwca 2016r. | Administrator

W ubiegły piątek, 10 czerwca, trzy uczennice naszej szkoły: Agata Pisarczyk (1a), Agnieszka Grzyb (1c) i Weronika Wyparło (1c) wzięły udział w finale IV Międzypowiatowego Konkursu Języka Angielskiego w Staszowie. Do konkursu finałowego przystąpiło łącznie 22 uczniów z 8 szkół i 5 miast, którzy zostali wytypowani przez nauczycieli j. angielskiego na podstawie wysokich wyników w nauce.

Z wielką radością informujemy, że Weronika Wyparło, zyskując znaczną przewagę nad konkurentami, zajęła I miejsce w konkursie i została nagrodzona tabletem, a na III miejscu znalazła się Agata Pisarczyk, otrzymując nagrodę w postaci pomocy dydaktycznych.

Serdecznie gratulujemy naszym dziewczynom tak wielkiego sukcesu i życzymy powodzenia w przyszłych przedsięwzięciach!

W przygotowaniach do konkursu pomogły uczestniczkom panie Elżbieta Łukaszek i Ewelina Zielińska-Rajca. Pragniemy dodać, iż niezmiernie miłym akcentem pobytu naszych uczennic w progach prawie stuletniego Liceum Ogólnokształcącego im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Staszowie, była wizyta w szkolnym muzeum. Dziękujemy Dyrekcji liceum za niezwykłą gościnność i zaproszenie do rywalizacji w konkursie!

Zobacz zdjęcia...

te: 0.015s dbnc: 6 dbnq: 6