39-300 Mielec, ul. Żeromskiego 28
tel./fax 17 788 51 68, 17 788 51 69
e-mail: kopernik@powiat.mielec.pl

REKRUTACJA 2024

WYBIERZ KLASĘ

Dzień Wiosny
25 kwietnia 2014r. | Administrator

Tradycyjnie w pierwszy dzień wiosny młodzież „Kopernika” zamieniła codzienny ubiór na ekstrawagancki, pomysłowy i nietypowy. Wszystkie klasy przystąpiły do tej zabawy, a na korytarzach szkolnych mogliśmy spotkać się z supermenami, aniołami i diabełkami, przedstawicielami wszystkich zawodów oraz bohaterami bajek i filmów. Podczas wydłużonej przerwy zorganizowano konkurs na najciekawsze przebranie.

obrazek

Jury brało pod uwagę kreatywność uczniów, sposób zaprezentowania stroju i oryginalność. Pierwsze miejsce zdobyli uczniowie klasy II F przebrani za „Cezara w otoczeniu pięknych kobiet”. Na drugim miejscu znaleźli się uczniowie klasy II B, którzy wykonali projekt „Pociąg do wiedzy z kagankiem oświaty”, którego poszczególne wagoniki odwoływały się do przedmiotów szkolnych. Na trzecim miejscu uplasowali się „dresiarze”.

Pokazy uświetniły występy muzyczne i taneczne naszych uczniów. Wszystkim gratulujemy pomysłowości, bo w tym roku było wyjątkowo dużo ciekawych kreacji i wybranie najlepszej trójki było bardzo trudne.

te: 0.015s dbnc: 6 dbnq: 6