39-300 Mielec, ul. Żeromskiego 28
tel./fax 17 788 51 68, 17 788 51 69
e-mail: kopernik@powiat.mielec.pl

REKRUTACJA 2024

WYBIERZ KLASĘ

Dzień sportu
27 czerwca 2014r. | Administrator

26 czerwca odbył się tradycyjny w naszej szkole Dzień Sportu. Po raz pierwszy pogoda nam nie sprzyjała, ale duch walki nie opuścił tych, którzy przybyli do szkoły. Na korytarzach, w sali gimnastycznej i na świetlicy odbyły się ciekawe zawody – np. milion w minutę, slalom rowerowy, tenis stołowy. Każdy mógł znaleźć jakąś konkurencję dla siebie i w niej spróbować swoich sił.

obrazek

Największe emocje wzbudziło przeciąganie liny pomiędzy drużyną nauczycieli i uczniów. Szalę zwycięstwa na korzyść uczniów przeważył pan Adam Kusak, który w ostatniej chwili wspomógł młodzież. Kadra profesorska zapowiada rewanż za rok!

Zawodom sportowym towarzyszyła muzyka, a po korytarzach roznosił się zapach smażonych na grillu elektrycznym kiełbasek – bo przecież nie mogło zabraknąć tego punktu programu w czasie naszego Dnia Sportu. Dzień Sportu to nie tylko rywalizacja, ale integracja społeczności szkolnej oraz klasowej i okazja do zdobycia fantastycznych nagród – m.in. lotu nad naszym miastem.

Zaproszenie organizatorów przyjął Klub Extreme Fitness – trenerzy klubu przeprowadzili wśród młodzieży jedną z konkurencji, w której do wygrania był miesięczny karnet na zajęcia w klubie.

Wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowania i brali udział w konkurencjach, sędziowali lub byli sponsorami nagród – serdecznie dziękujemy!

te: 0.016s dbnc: 6 dbnq: 6