39-300 Mielec, ul. Żeromskiego 28
tel./fax 17 788 51 68, 17 788 51 69
e-mail: kopernik@powiat.mielec.pl

REKRUTACJA 2024

WYBIERZ KLASĘ

Polska XX wieku
5 czerwca 2013r. | Administrator

19 maja w Warszawie zakończył sie projekt "Polska XX wieku" zorganizowany przez Fundację imienia profesora Geremka. W projekcie, tym wzięli udział - reprezentując naszą szkołę - Magdalena Kędzior z klasy Ia, Hubert Lączak z klasy Ic i mgr Henryk Dugiełło.

Projekt rozpoczął się w grudniu ubiegłego roku. W ciągu czterech kolejnych weekendowych spotkań zarówno uczniowie, jak i nauczyciele z calego kraju, uczestniczyli w zajęciach historycznych na temat Polski w XX wieku. Zajęcia były bardzo róznorodne, przeplatane licznymi wycieczkami po Warszawie, wizytami na spektaklach warszawskich teatrów. Na koniec wszyscy niemal całą noc biegali po muzeach warszawskich, korzystając z niezwykłej okazji, jaką była noc muzeów.

Zobacz zdjęcia...

obrazek

Edycja tej części projektu zakończyła się uroczystością wręczenia zaświadczeń i upominków dla uczestników. Mamy nadzieję, że kolejne edycje projektu bedą realizowane i będa w nich uczestniczyć uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego. Więcej informacji na temat fundcji prof. Geremka na stronie www.geremek.pl.

te: 0.013s dbnc: 6 dbnq: 6