39-300 Mielec, ul. Żeromskiego 28
tel./fax 17 788 51 68, 17 788 51 69
e-mail: kopernik@powiat.mielec.pl
INFORMACJA
O ZMIANIE SPOSOBU ZAŁATWIANIA SPRAW
w II Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Mielcu

Więcej informacji tutaj
Decyzją Ministra Edukacji Narodowej
(Rozporządzenie MEN z dnia 20 marca 2020 r. w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19)

w okresie od 25 marca do 10 kwietnia zajęcia w naszej szkole realizowane są z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Informacje dla rodziców i uczniów
(ZARZĄDZENIE DYREKTORA SZKOŁY)

Uwaga! Termin wpłaty kolejnej raty na wycieczkę do Anglii i Walii przesunięty do 5.06.2020.

Wycieczka do Nadleśnictwa Tuszyma
11 czerwca 2016r. | Administrator

6 czerwca uczniowie klasy IIc wzięli udział w wycieczce edukacyjno-rozrywkowej do Nadleśnictwa Tuszyma. Inicjatorkami i jednocześnie opiekunkami wyjazdu były panie Anna Piekarska i Lidia Głuszak. Podczas wycieczki pod opieką pana Leśniczego Artura Święcha, uczniowie zwiedzili budynek Nadleśnictwa Tuszyma, pojechali do hodowli konika polskiego oraz zobaczyli ponad 300-letni pomnik przyrody. W międzyczasie mieli okazję wysłuchać ciekawego wykładu dotyczącego historii odwiedzonych miejsc, ziołolecznictwa, a także roli przyrody w życiu każdego z nas.

obrazek

Główny cel wycieczki - zobaczenie wyjątkowych i urokliwych miejsc naszej okolicy został w pełni zrealizowany. Całości dopełnił grill zorganizowany w wiacie edukacyjnej Leśnictwa Szkółkarskiego w Przecławiu. Wycieczka z pewnością na długo pozostanie w pamięci naszych uczniów, ponieważ dzięki tej krótkiej lekcji przyrody, mieli możliwość poznać bliżej faunę i florę okolicznych terenów.

te: 0.010s dbnc: 6 dbnq: 6