39-300 Mielec, ul. Żeromskiego 28
tel./fax 17 788 51 68, 17 788 51 69
e-mail: kopernik@powiat.mielec.pl
INFORMACJA
O ZMIANIE SPOSOBU ZAŁATWIANIA SPRAW
w II Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Mielcu

Więcej informacji tutaj
Decyzją Ministra Edukacji Narodowej
(Rozporządzenie MEN z dnia 20 marca 2020 r. w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19)

w okresie od 25 marca do 10 kwietnia zajęcia w naszej szkole realizowane są z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Informacje dla rodziców i uczniów
(ZARZĄDZENIE DYREKTORA SZKOŁY)

Uwaga! Termin wpłaty kolejnej raty na wycieczkę do Anglii i Walii przesunięty do 5.06.2020.

Drodzy Nauczyciele!
14 października 2016r. | Administrator

W tym jednym z najważniejszych dni w roku szkolnym, w Dniu Edukacji Narodowej, w imieniu wszystkich uczniów II LO, Samorząd Uczniowski składa nauczycielom, pracownikom szkoły i pedagogom najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, cierpliwości, wytrwałości, sukcesów zawodowych oraz zadowolenia z uczniów!

Dziękujemy za trud podejmowanej na co dzień pięknej pracy w roli Wychowawcy, Mentora, Mistrza. Życzymy, aby aktywna i twórcza postawa znajdowała uznanie w oczach uczniów i ich rodziców oraz była źródłem osobistej satysfakcji.

A dla uczniów – życzenia cierpliwości, siły do pracy, spokoju, uśmiechu i dystansu do szkolonych problemów. Niech chwile spędzone w szkole zamienią się dla Was w miłe wspomnienia, a nauka, jaką stąd wyniesiecie, będzie towarzyszyć Wam na drodze sukcesów i kariery.

obrazek

W przeddzień Święta Edukacji Narodowej Samorząd Uczniowski wręczył nauczycielom upominki w postaci piernikowych serc z mottem dotyczącym ich pracy. Jak to mówią: "By na licu była gładka – daj jej piernik zamiast kwiatka".

te: 0.009s dbnc: 6 dbnq: 6