39-300 Mielec, ul. Żeromskiego 28
tel./fax 17 788 51 68, 17 788 51 69
e-mail: kopernik@powiat.mielec.pl
INFORMACJA
O ZMIANIE SPOSOBU ZAŁATWIANIA SPRAW
w II Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Mielcu

Więcej informacji tutaj
Decyzją Ministra Edukacji Narodowej
(Rozporządzenie MEN z dnia 20 marca 2020 r. w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19)

w okresie od 25 marca do 10 kwietnia zajęcia w naszej szkole realizowane są z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Informacje dla rodziców i uczniów
(ZARZĄDZENIE DYREKTORA SZKOŁY)

Uwaga! Termin wpłaty kolejnej raty na wycieczkę do Anglii i Walii przesunięty do 5.06.2020.

Spotkanie autorskie z Anitą Róg
4 maja 2017r. | Administrator

22 kwietnia miało miejsce niecodzienne wydarzenie – w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mielcu odbyło się spotkanie autorskie promujące tomik poezji autorstwa uczennicy pierwszej klasy naszego liceum – Anity Róg. Anita to utalentowana młoda poetka. Jej fascynacja poezją zaczęła się jeszcze w szkole podstawowej, a już jako uczennica pierwszej klasy gimnazjum została laureatką ogólnopolskiego konkursu historyczno–literackiego. Następne lata przyniosły kolejne poetyckie sukcesy, zwieńczone wydaniem debiutanckiego tomiku „Goniąc marzenia”, który ukazał się w 2015 roku, zyskując dużą popularność i świetne recenzje.

Nowy tomik „Twarzą wiatru” zawiera ponad 120 wierszy oraz dwa teksty pisane prozą. Jeden z recenzentów wierszy Anity napisał: ”(…) świat młodej poetki pulsuje obrazami, skojarzeniami, wysnuwa się z nici jej wyobraźni”, „autorka (…) tomiku „Twarzą wiatru” niewątpliwie ma poetycki talent i pasję twórczą”.

Zdjęcia...

te: 0.010s dbnc: 6 dbnq: 6