39-300 Mielec, ul. Żeromskiego 28
tel./fax 17 788 51 68, 17 788 51 69
e-mail: kopernik@powiat.mielec.pl
INFORMACJA
O ZMIANIE SPOSOBU ZAŁATWIANIA SPRAW
w II Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Mielcu

Więcej informacji tutaj
Decyzją Ministra Edukacji Narodowej
(Rozporządzenie MEN z dnia 20 marca 2020 r. w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19)

w okresie od 25 marca do 10 kwietnia zajęcia w naszej szkole realizowane są z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Informacje dla rodziców i uczniów
(ZARZĄDZENIE DYREKTORA SZKOŁY)

Uwaga! Termin wpłaty kolejnej raty na wycieczkę do Anglii i Walii przesunięty do 5.06.2020.

Chór II LO w hołdzie Janowi Pawłowi II
17 października 2013r. | Administrator

16 października, w ramach obchodów Dnia Papieskiego, chór II Liceum Ogólnokształcącego pod dyrekcją p. Antoniego Stańczyka wystąpił w Kościele MBNP, w koncercie Pop-Oratorium: Miłosierdzie Boże, towarzysząc znanym polskim muzykom i wokalistom, m. in. Markowi Bałacie i Dariuszowi Tokarzewskiemu. Oratorium to wielkie dzieło do słów św. Siostry Faustyny Kowalskiej i z muzyką Zbigniewa Małkowicza. Jego głównym tematem jest miłosierna miłość Boga do każdego człowieka przedstawiona w różnorodnych stylach muzycznych.

obrazek

Występ zakończył się sukcesem. Wokaliści, którym towarzyszył w około 20 utworach, podkreślili znakomite przygotowanie przez p. Antoniego Stańczyka, ogromną pasję i zaangażowanie naszych uczniów. Dzięki temu mielecka publiczność miała okazję podziwiać kolejny raz Chór II LO i jego dyrygenta, którym należą się słowa uznania i podziękowania za godne reprezentowanie szkoły w ważnych uroczystościach miejskich.

te: 0.010s dbnc: 6 dbnq: 6