39-300 Mielec, ul. Żeromskiego 28
tel./fax 17 788 51 68, 17 788 51 69
e-mail: kopernik@powiat.mielec.pl
Osiągnięcia uczniów II LO w olimpiadach i konkursach

ROK SZKOLNY 2017/2018 | 2016/2017 | 2015/2016 | 2014/2015 | 2013/2014 | 2012/2013 | ...


OLIMPIADY I KONKURSY PRZEDMIOTOWE 2017/2018

  • XLVIII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
    • Julia Brzdęk - II etap
  • 67. Olimpiada Fizyczna
    • Mateusz Bielecki - II etap
  • LIX Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
    • Maksymilian Szwaja - II etap
    • Dominik Herba - II etap
  • 42. Olimpiada Języka Angielskiego
    • Weronika Wyparło - II etap
    • Adrianna Staśto - II etap
    • Martyna Kulawiec - II etap
    • Julia Zięba - II etap
  • 64. Olimpiada Chemiczna
    • Ireneusz Tomczyk - II etap
  • 41. Olimpiada Języka Niemieckiego
    • Paula Sowa - II etap
  • Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności
    • Natalie Gąsiorek - II etap
  • XXXI Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej
    • Hubert Wejman - finalista
  • 47. Olimpiada Biologiczna
    • Ireneusz Tomczyk - II etap
    • Piotr Koceniak - II etap
    • Agnieszka Grzyb - II etap
  • XXXIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
    • Kacper Kozdęba - II etap
    • Hanna Wałek - II etap
  • Olimpiada Wiedzy o Mediach
    • Weronika Wyparło - etap finałowy
    • Michał Krawiec - II etap
  • II Olimpiada Cyfrowa
    • Konrad Bryk - finalista
  • XIII Edycja Olimpiady Przedsiębiorczości
    • Hubert Wejman - II etap
    • Jan Puzio - II etap
  • Konkurs Plastyczny Polska w Europejskiej Agencji Kosmicznej | „Mój nowy marsjański dom”
    • Aleksandra Bednarz - I miejsce
  • X Podkarpacki Konkurs Chemiczny
    • Agnieszka Grzyb - etap finałowy
    • Ireneusz Tomczyk - etap finałowy
    • Piotr Koceniak - II etap
    • Kacper Skiba - II etap
  • IV edycja Konkursu Chemicznego Trzech Wydziałów Politechniki Łódzkiej
    • Ireneusz Tomczyk - finalista
    • Agnieszka Grzyb - II etap
    • Wojciech Szetela - II etap
  • VI edycja Powiatowego Konkursu Poezji i Piosenki "Barwy Mojej Ojczyzny"
    • Maria Zalotyńska - III miejsce (poezja śpiewana)
    • Anita Róg - nagroda organizatora (recytacja)
  • XXVII Podkarpacki Konkurs Poezji Religijnej
    • Agnieszka Grzyb - etap finałowy (recytacja)
    • Zespół wokalno-instrumentalny II LO (Maria Zalotyńska, Anna Wąsik, Kornelia Gancarz, Kalina Rokosz, Aleksandra Krępa, Szymon Jagusiak, Antoni Wąsowicz) - etap finałowy (poezja śpiewana)
  • XV Ogólnopolski Konkurs Literacki im. Marii Komornickiej
    • Anita Róg - I miejsce
  • LIV Ogólnopolski Konkurs Chemiczny im. prof. A. Swinarskiego
    • Ireneusz Tomczyk - finalista
  • XVIII edycja Krośnieńskiego Konkursu Literackiego
    • Anita Róg - III nagroda
  • III edycja Wojewódzkiego Turnieju poezji i Prozy „ZAWSZE WIERNI”
    • Adrianna Majewska - II etap
    • Paulina Działo - II etap
    • Magdalena Hajnas - II etap
  • XVIII Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. F. Leji
    • Anna Kołc - finalista
    • Mateusz Bielecki - II etap
    • Julia Trzaska - finalista
    • Filip Fedor - II etap
  • XI Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" - chemia
    • Ireneusz Tomczyk - II etap
  • XI Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" - fizyka
    • Rafał Surdej - laureat
    • Katarzyna Konefał - finalista
  • XI Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" - matematyka
    • Mateusz Ozga - laureat
    • Dominik Kawalec - laureat
    • Sebastian Busz - finalista
  • XI Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" - geografia
    • Hanna Wałek - laureat
  • I Jagielloński Turniej Matematyczny
    • Julia Trzaska - finalista
  • VI edycja konkursu „First Step To Nobel Prize e-konkurs z fizyki o Puchar Rektora Politechniki Łódzkiej”
    • Konrad Bryk - finalista
    • Sebastian Busz - finalista
    • Krzysztof Cisło - finalista
    • Wojciech Ćwięka - laureat
    • Rafał Surdej - I miejsce
    • Wojciech Trybulec - finalista
    • Drużynowo - III miejsce
  • II edycja konkursu „First Step To Fields Medal e-konkurs z matematyki o Puchar Rektora Politechniki Łódzkiej
    • Konrad Bryk - laureat
    • Sebastian Busz - finalista
    • Krzysztof Cisło
    • Wojciech Ćwięka - laureat
    • Rafał Surdej - laureat
    • Wojciech Trybulec - finalista
    • Drużynowo - X miejsce
  • XVII edcja Konkursu Wiedzy Technicznej "Sapere Aude - odważ się być mądrym”
    • Marcin Bober - finalista
    • Krzysztof Cisło - laureat
    • Rafał Surdej - laureat
  • XXXIII Konkurs Matematyczny im. prof. Jana Marszała
    • Mariola Cyran - finalista
    • Natalie Gąsiorek - finalista
    • Mateusz Bielecki - finalista
    • Katarzyna Rybak - finalista
    • Anna Kołc - finalista
    • Filip Jemioło - finalista
    • Filip Fedor - finalista
  • Regionalny Konkurs Literacki „Strzeż mowy ojców, strzeż ojców wiary”
    • Anita Róg - nagroda
  • Ogólnopolski Konkurs Literacki Obraz a słowo
    • Anita Róg - wyróżnienie honorowe
  • XV Ogólnopolski Konkurs Poetycko-Plastyczny „Błogosławiona Karolino, świeć nam przykładem”
    • Anita Róg - wyróżnienie
  • Konkurs Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni
    • Natalie Gąsiorek - laureat
  • XXXV Jubileuszowy Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy „Poznajemy Ojcowiznę”
    • Natalie Gąsiorek - I miejsce
  • IV edycja Konkursu „Czytamy dzieło sztuki. Artyści dla Niepodległej – mit kompensacyjny w twórczości Jana Matejki”
    • Bartłomiej Zięba - II miejsce
  • Konkurs Wiedzy o Gospodarce Przestrzennej "Zaplanuj swoją Przestrzeń"
    • Anna Kogut - etap finałowy
  • XXVIII Podkarpacki Festiwal Piosenki „ŚPIEWAJ RAZEM Z NAMI”
    • Jan Szynal - III nagroda
  • XI Wojewódzkim Konkursie kolędy i Pastorałki Obcojęzycznej
    • Jan Szynal - I miejsce
  • XXI edycja Konkursu Chemicznego pt. ”Wygraj Indeks” (Politechnika Gdańska)
    • Piotr Koceniak - II etap
  • XXII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej
    • Mateusz Bielecki - etap finałowy
    • Anna Pluta - II etap
    • Julia Tułacz - II etap
  • Powszechny Internetowy Konkurs dla Uczniów Szkół Średnich – Matematyka zorganizowany przez wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej
    • Filip Fedor - finalista
  • Fotokonkurs HEJ NA KOŃ
    • Katarzyna Kagan - najlepsze zdjęcie sierpnia
  • 63. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski
    • Katarzyna Grabowska - II etap
  • X Ogólnopolski Turniej Psychologiczny
    • Anita Burdzy - finalista
    • Agata Uzar - finalista
    • Adrianna Lasek - finalista
    • Julia Piskor - finalista
  • IV Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „DECYDUJĄCY MOMENT 2018”
    • Michał Krawiec - II miejsce
  • XXXIII Konkurs Chemiczny organizowany przez Wydział Chemiczny Politechniki Warszawskiej
    • Ireneusz Tomczyk - finalista
  • Konkurs „Kultura wsi. Moja kultura”
    • Michał Krawiec - III miejsce
    • Bartłomiej Zięba - III miejsce
  • VI Międzypowiatowy Konkurs Języka Angielskiego
    • Martyna Kulawiec - I miejsce
  • XIII edycja Powiatowego Konkursu Literackiego dla szkól podstawowych, gimnazjów i średnich „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna”
    • Natalie Gąsiorek - laureat
  • Konkurs fotograficzny „TworzyMy dla Niepodległej”
    • Michał Krawiec - praca na wystawie pokonkursowej
  • XII edycja konkursu fotograficznego „Takie jest życie, taki jest świat” KARLINO 2018
    • Michał Krawiec - praca na wystawie pokonkursowej
  • Konkurs fotograficzny „Fotoszopa – Krajobraz w spadku”
    • Michał Krawiec - wyróżnienie

Opiekunowie:
Jolanta Gałkowska, Alfred Ortyl, Andrzej Pawlak, Agnieszka Czechura, Elżbieta Łukaszek, Renata Alberska, Anna Lewandowska, Dorota Dzija, Barbara Pieróg, Anna Piekarska, Józefa Niedbała Tomasz Kosiorowski, Edyta Gracz-Chmura, Lidia Głuszak, Małgorzata Górnik, Zbigniew Rzeźnik, Czesław Małek, Wojciech Maryniak, Małgorzata Ciejka, Magdalena Żukowska-Bąk, Małgorzata Schab, Ks. Marek Synowiec, Ks. Mateusz Gurbisz, Ewa Ingram, Justyna Błędowska, Antoni Stańczyk

te: 0.015s dbnc: 5 dbnq: 5